
Kom superhelden spotten op braderie Woonboulevard
ZakelijkWoonboulevard Almelo verandert zondag 6 april in een bruisend lentefestijn vol aantrekkelijke aanbiedingen en activiteiten voor het hele gezin. Van 12.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers genieten van een sfeervolle braderie met meer dan 55 kraampjes, entertainment voor kinderen en diverse culinaire verwennerijen.
ALMELO - Liefhebbers van interieur en lifestyle kunnen hun hart ophalen bij de talloze kraampjes met voorjaarsproducten. Denk aan stijlvolle kunstboeketten, trendy Ibiza-sjaals, babykleding en wanddecoratie. Daarnaast presenteren diverse woonwinkels de nieuwste voorjaarstrends. Zo biedt Boxxer XL mooie kortingen op elektronica, terwijl winkels als Woon & Slaap, Kospa Living en Het Wooncentrum een frisse kijk op wonen laten zien. Ook totaalBED, Beter Bed en Swiss Sense hebben op deze dag speciale aanbiedingen voor wie op zoek is naar een nieuw slaapcomfort.
Naast de bekende winkels zijn er ook tal van nieuwe standhouders te vinden. Van modieuze accessoires en babyartikelen tot speelgoed en huisdecoratie. De kraampjes staan opgesteld voor de winkels, waardoor je eenvoudig tussen het winkelen door de markt kunt verkennen.
Kindervertier en mascottes
Ook voor de jongste bezoekers is er volop vermaak. Schmink- en knutselactiviteiten zorgen voor een creatieve beleving, terwijl levensgrote mascottes rondlopen om een handje te schudden of op de foto te gaan. Van Spiderman en Sally het Spook tot Queen Bee en Stitch – ze maken de braderie tot een feestje voor kinderen.
Dit jaar worden er nog meer bijzondere figuren verwacht. Naast de bekende superhelden maken ook Donald Duck en Pikachu hun opwachting. De mascottes zorgen niet alleen voor vrolijke ontmoetingen, maar geven ook high fives en poseren graag voor een leuke foto.
Wil je zelf een superheld worden? Het gratis schminkteam staat klaar om de kinderen om te toveren in hun favoriete personage. Of het nu gaat om een prinses, een tijger of een stoere actieheld, alles is mogelijk. In de knutselhoek kunnen kinderen daarnaast hun creativiteit de vrije loop laten door kleurplaten en andere kunstwerken te maken.
Culinair genieten
Wie trek krijgt van het struinen langs de kramen, kan terecht op het uitgebreide horecaplein. Hier zijn diverse lekkernijen te verkrijgen, zoals verse loempia’s, gegrilde kip en zoete versnaperingen. Uiteraard is er ook koffie en frisdrank voor een verfrissende pauze. Nieuw dit jaar is frozen fruit, een heerlijke verfrissing voor de warme lentedagen.
Voorjaarssale in winkels
Niet alleen op de braderie, maar ook in de winkels zelf zijn er aantrekkelijke voorjaarsaanbiedingen te vinden. Budget Home Store, gevestigd naast Monkey Town, biedt mooie deals op woonaccessoires. Op de bovenverdieping van Woon & Slaap is Shop in Shop XXL te ontdekken, waar diverse producten tegen scherpe prijzen verkrijgbaar zijn.
Kortingen
Daarnaast presenteren Kwantum en Leen Bakker hun nieuwe collecties en profiteren bezoekers in meubel- en beddenzaken van scherpe kortingen. Ook keuken- en badkamerzaken doen mee aan de voorjaarssale, waardoor er volop voordeel te behalen is voor wie zijn interieur een frisse update wil geven.
















