
Tropical Braderie: middag vol met kleur, muziek en dans
CultuurZomerse vibes, tropische muziek, onweerstaanbare aanbiedingen en plezier voor het hele gezin! Woonboulevard Almelo verandert zondag 1 juni van 12.00 tot 17.00 uur in een bruisend Caribisch paradijs. Trek je luchtige kleding aan, zet je zonnebril op en laat je onderdompelen in een vrolijke, tropische sfeer tijdens de Tropical Braderie.
ALMELO - Het wordt een middag vol kleur, muziek en dans. De klanken van een swingende brassband vullen de boulevard. Terwijl danseressen en de Steelpan je meenemen op een muzikale reis naar de eilanden.
Opzwepende optredens
Ook de spectaculaire dansgroep van Odin ’92 zorgt voor opzwepende optredens die je niet mag missen.
Dames in uitbundige verenkostuums dansen losjes op de beat. Durf je een dansje te wagen? Alles mag, niets moet. Alleen kijken is al een belevenis op zich.
Woonboulevard Almelo staat bekend om zijn grote aanbod aan woonwinkels, maar op deze dag ontdek je dat er nog veel meer te beleven valt.
Denk aan winkels met mode, beauty, lifestyle, cadeaus en accessoires. Maar ook sport-, klus- en huisdierartikelen zijn hier volop verkrijgbaar.
Tijdens de braderie zijn er bovendien kortingsacties tot wel 50 procent in verschillende zaken. Dat betekent: voordelig shoppen én genieten van een tropisch dagje uit.
Vele braderiekramen
Op het centrale plein en langs de boulevard vind je talloze braderiekramen. Hier scoor je unieke snuisterijen, handgemaakte decoraties, kleurrijke tassen, Ibiza-style kleding, heerlijke geurtjes, kristallen en nog veel meer.
De enthousiaste standhouders vertellen je graag over hun producten en laten je proeven van hun passie. En voor de lekkere trek zijn er volop smulkramen met tropische snacks, zoete lekkernijen en verfrissende drankjes.
Ook voor de jongste bezoekers is er genoeg te doen. Kinderen kunnen een rondje zweven in de zweefvliegtuigjes, zich laten omtoveren door de schminkdames of knutselen in de gratis knutselcorner. Alles is erop gericht om er een feestelijke middag voor het hele gezin van te maken.
Een dag vol plezier en gezelligheid
De Tropical Braderie is zondag 1 juni van 12.00 tot 17.00 uur geopend. Of je nu langskomt om te shoppen, dansen, eten of gewoon gezellig te kijken: iedereen is van harte welkom.














