Afbeelding
Foto:

Basisschool De Windhoek wint Scholenhockeytoernooi 2025 in Almelo

Sport

ALMELO – Het jaarlijkse Scholenhockeytoernooi is opnieuw een daverend succes gebleken. Op woensdagmiddag 21 mei streden zestien mixteams uit groep 7 en 8 van negen basisscholen uit Almelo, Bornerbroek en Wierden om de felbegeerde eerste plek. Uiteindelijk ging Team 4 van basisschool De Windhoek er met de winst vandoor. Zij versloegen Team 2 van de Mariaschool uit Wierden in een zinderende finale.

De wedstrijden vonden plaats op het sportcomplex van Mixed Hockey Club (MHC) Almelo aan de Willem de Clercqstraat. Het toernooi werd gehouden door Sportbedrijf Almelo in samenwerking met MHC Almelo. De deelnemers lieten zich van hun fanatiekste kant zien: er werd stevig gestreden, hard gerend en er waren veel rode gezichten van de inspanning én het enthousiasme.

Plezier voorop

Hoewel het toernooi bol stond van de actie, stond het plezier duidelijk centraal. Sportiviteit en samen genieten van het spel waren belangrijker dan winnen. Toch voelde de eindstrijd spannend aan: De Windhoek trok uiteindelijk aan het langste eind. In de strijd om de derde plaats was het de Montessorischool uit Almelo die een mooie beker mee naar huis mocht nemen.

Feestelijk jubileumjaar voor MHC Almelo

Voor MHC Almelo was het toernooi extra bijzonder, want de club bestaat dit jaar precies 100 jaar. Al sinds 1925 wordt er gehockeyd in Almelo en de sport blijft in de lift. In het eerste weekend van september viert de club dit bijzondere jubileum groots, met onder andere een speciale wedstrijd met oud-internationals en een reünie voor (oud-)leden. Meer informatie hierover is te vinden op www.lustrummhcalmelo.nl.

Hockey uitproberen?

Zou jij of je kind graag een keer willen ervaren hoe leuk hockey is? Iedereen is van harte welkom om gratis en vrijblijvend mee te trainen bij MHC Almelo. 

Kijk voor meer informatie op www.mhcalmelo.nl.

Afbeelding
Polderjongens brengt vergeten geschiedenis van Almelo opnieuw tot leven 9 uur geleden
Afbeelding
Mind-Walk cursus voor mantelzorgers start in september in Almelo 8 jul, 14:56
Afbeelding
Wat automobilisten uit Twente moeten regelen voor een rit door Europa 5 jul, 16:40
Vrijwilliger Ivan verkende samen met zijn groepje Avonturenpark Hellendoorn.
Meer dan een uitje voor ‘s Heeren Loo 5 jul, 12:05
Gelre ziekenhuizen en ZGT bundelen hun krachten. (Foto: Afdeling Medische Fotografie Gelre ziekenhuizen)
ZGT Almelo wordt vanaf 2027 centrum voor maag- en slokdarmoperaties 3 jul, 19:36
Afbeelding
Muziek, spelers en nieuw uitshirt tijdens open dag Heracles Almelo 2 jul, 20:49
Afbeelding
300 euro voor aangepast schoolreisje bij De Iemenkorf 2 jul, 17:07
Afbeelding
Patricia Lohuis wint bronzen medaille 2 jul, 12:26