
Mario Engels blijft Heracles trouw tot 2027
SportALMELO - Mario Engels speelt ook de komende twee seizoenen voor Heracles Almelo. De club en de 31-jarige aanvaller hebben overeenstemming bereikt over een nieuw contract dat loopt tot de zomer van 2027. Engels is bezig aan zijn tweede jaar in Almelo en kwam tot nu toe tot 67 duels in het zwartwit, waarin hij acht keer scoorde en negen assists gaf.
De Duitse buitenspeler is blij met zijn contractverlenging. “Ik voel me thuis bij de club en heb het hier goed naar mijn zin. We hebben een leuke groep en de club heeft de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in de faciliteiten. Ook mijn band met de fans is goed. Dit alles maakt dat ik elke dag met een glimlach naar de club kom en het optimale uit mijzelf kan halen. Daar wil ik heel graag onderdeel van blijven”, zegt Engels.
Ook vanuit de club klinkt tevredenheid. Technisch directeur Nico-Jan Hoogma is lovend over de inzet en impact van de aanvaller. “Mario is een aanvaller die continu dreigend is en veel energie in wedstrijden legt. Met name zijn wereldgoal tegen Ajax zal elke Heraclied voor altijd bijblijven. Wij denken dat Mario met zijn kwaliteiten, ervaring en altijd positieve instelling de komende jaren van grote waarde kan zijn voor het team. Het is mooi dat we hem twee jaar langer, tot medio 2027, vast hebben weten te leggen”, aldus Hoogma.











