Sensata Technologies Holland heeft een flink aantal Stolpersteine in Almelo geplaatst.
Sensata Technologies Holland heeft een flink aantal Stolpersteine in Almelo geplaatst.

Sensata plaatst nieuwe Stolpersteine in Almelo

Algemeen

ALMELO - Medewerkers van Sensata Technologies Holland hebben in Almelo op negen locaties 24 Stolpersteine geplaatst. 

In 2015 heeft de werkgroep Stolpersteine Almelo via de Slingerbeurs met Sensata hiervoor een match kunnen maken. Zo wordt inhoud gegeven aan het maatschappelijk betrokken ondernemen. 

Ook na het vertrek van Sensata Almelo naar Hengelo komen daarvoor elk jaar medewerkers in werktijd naar Almelo om de stenen te plaatsen. Het is inmiddels een vaste groep geworden die zich daarvoor aanmeldt. Bij het plaatsen is altijd een werkgroep lid aanwezig. 

Een Stolperstein wordt geplaats voor de woning waar het slachtoffers het laatst vrijwillig heeft gewoond. In Almelo liggen er nu 163. De Stolperstein wordt in de openbare weg geplaatst, maar de huidige bewoners van de betreffende woning worden door de werkgroep altijd van de plaatsing op de hoogte gesteld. ‘’De bewoners geven hieraan altijd volledige medewerking en stellen het op prijs erbij betrokken te worden’’, zo laat een woordvoerder weten.
Ook voor 2022 zijn er met Sensata al afspraken gemaakt voor de plaatsing van twintig nieuwe Stolpersteine.

Het Stolpersteineproject is afhankelijk van donaties en giften. Een Stolperstein kost 132 euro. Elke bijdrage is welkom op IBAN: NL22RABO0142129976 t.n.v. Levend Verleden Oost Nederland t.g.v Stolpersteine Almelo.

Voor meer informatie: www.stolpersteine-almelo.nl

of joopisrael1941@gmail.com.

Afbeelding
Van Kuyk heel blij met nieuwe pand 9 minuten geleden
Afbeelding
Eerste punt Heracles buitenshuis 16 uur geleden
Afbeelding
Sven en Manon officieel gezond lopen-specialist 18 uur geleden
Afbeelding
Almelospeld voor Nol Kok 19 uur geleden
Afbeelding
Kaliber komt met korte cursussen 21 uur geleden
Afbeelding
Informatiemarkt senioren COSBO op de Koornmarkt 24 sep., 09:40
Afbeelding
Twenterand aan kop bij NK Tegelwippen in Twente 23 sep., 18:51
Afbeelding
Toptalenten verbeteren specialistische zorg in ZGT 23 sep., 11:42