Screenshot
Screenshot Foto:

Asiel zoekt gastgezinnen voor kittens in Almelo

Human Interest

ALMELO - Dierenopvangcentrum ’t Noordbroek in Almelo is op zoek naar nieuwe gastgezinnen voor kittens. Elk jaar worden in het asiel veel jonge katten opgevangen. Van hoogdrachtige moederpoezen of piepkleine kittens zonder moeder. Maar ook zieke en bange kittens die extra zorg nodig hebben.

Voor deze dieren is intensieve aandacht belangrijk. Ze hebben vaak dag en nacht verzorging nodig, iets wat in het asiel niet altijd mogelijk is. Daarom werkt het opvangcentrum met gastgezinnen. Zij vangen de dieren tijdelijk thuis op en geven de kittens de rust, zorg en aandacht die nodig zijn.

Gastgezinnen spelen volgens het asiel een belangrijke rol. In een huiselijke omgeving krijgen moederpoezen en kittens de kans om aan te sterken. Ook helpt het bij de socialisatie van de jonge dieren, zodat ze later makkelijker kunnen wennen aan een nieuw baasje.

Afgelopen jaar ving het asiel bijna 500 kittens op. Zonder hulp van gastgezinnen zou dat volgens de organisatie niet mogelijk zijn. Toch blijft er behoefte aan nieuwe mensen die willen helpen.

Wie interesse heeft om gastgezin te worden, moet beschikken over wat tijd en een aparte kamer waar de kittens en eventueel een moederpoes kunnen verblijven. Ook is het belangrijk dat mensen in Almelo of de directe omgeving wonen.

Belangstellenden of mensen met vragen kunnen een e-mail sturen naar doc.almelo@dierenbescherming.nl

Screenshot
Screenshot
Afbeelding
Blaaskapellen brengen sfeer naar Beeklustpark in Almelo 7 uur geleden
De Kinder Vakantie Spelen worden gehouden van dinsdag 11 tot en met donderdag 13 augustus.
Inschrijving geopend voor Kinder Vakantie Spelen 11 uur geleden
Afbeelding
Koninklijke onderscheiding voor Jan Hammink tijdens Almelose Schoolsportdagen 12 uur geleden
Afbeelding
Bijna 50 teams naar derde editie Pupillentoernooi AVC Heracles 13 uur geleden
Lifestyleboulevard Almelo staat zondag 7 juni volledig in het teken van het magische thema 1000 & 1 Nacht.
Sfeervolle 1000 & 1 Nacht Braderie 16 uur geleden
Vrijwilligers van GroenLinks-PvdA gaan zwerfvuil opruimen aan de Drakensteyn.
GroenLinks-PvdA houdt zwerfvuilactie in Drakensteyn 5 jun, 19:51
Afbeelding
Eerst de blauwe envelop Almelo Sociaal 5 jun, 15:57
Even terug naar de jaren '70 en '80. De tijd dat geel en oranje hip waren.
Populaire expositie keert weer terug: ‘De 70’s en 80’s, terug naar onze jeugd’ 5 jun, 10:55