Afbeelding

Almeloopers opnieuw in de prijzen bij Roparun: feest in de nacht

Sport

ALMELO – De doorkomst van de Roparun in Almelo is opnieuw bekroond met een mooie prijs. Dit keer ging het om de vierde plaats, mét een eervolle vermelding. De eer is groot: alle deelnemende teams stemmen op hun favoriete doorkomst, en Almelo werd als één van de beste beoordeeld.

Met veel enthousiasme wordt jaarlijks de doorkomst in Almelo gehouden door het team van de Almeloopers. En dit jaar moesten ze echt alle creativiteit inzetten. 

Waar het evenement normaal gesproken overdag op Eerste Pinksterdag plaatsvindt, liep de route dit keer midden in de nacht door de stad. Toch wisten de vrijwilligers van Almelo er een bijzonder moment van te maken, compleet met sfeer, licht en warme ontvangst.

Zoals altijd was het een doorkomst vol emoties. Er werd gelachen, maar er was ook ruimte voor verdriet. “We staan elk jaar stil bij dierbaren die de strijd tegen kanker hebben verloren”, vertelt een van de organisatoren. Die balans tussen vreugde en herinnering maakt de Almelose doorkomst zo bijzonder.

Naast de organisatie van de doorkomst deden de Almeloopers zelf ook weer mee aan de Roparun. In totaal legde het team in ongeveer vijftig uur tijd maar liefst 560 kilometer af. De groep bestaat uit acht lopers en vier fietsers. Zij werden ondersteund door een vaste ploeg vrijwilligers, waaronder verzorgers, chauffeurs, mensen voor de catering en fysiotherapeuten.

Toch draait de Roparun om meer dan alleen sportieve prestaties. Het doel is om zoveel mogelijk geld op te halen voor mensen met kanker. Zoals het motto luidt: “Leven toevoegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven.”

De Almeloopers zijn altijd op zoek naar versterking. Niet alleen voor het sportieve team, maar ook voor de organisatie van de doorkomst in Almelo. Wil je bijdragen aan dit bijzondere doel of meer informatie ontvangen? Neem dan contact op via: teamcaptain@almeloopers.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Albert snapt er geen zak van Almelo Sociaal 2 uur geleden
Afbeelding
Kleine nederlaag Heracles op bezoek bij PEC Zwolle 6 uur geleden
Afbeelding
Ontspannen filmbeleving voor senioren bij Bioscoop Almelo 10 uur geleden
Er zijn heel veel verschillende hoeden te zien tijdens de tentoornstelling. (Foto's: Frank Bakker Fotografie)
Hoeden, hoeden en nog eens hoeden gisteren
Muziek maken en luisteren geeft plezier en blijdschap en zoveel meer. (Foto: Herman Wanschers)
Heilzame muziek Oekraïense kinderen 6 mei, 10:46
Fotograaf Dave Mason exposeert tot en met 1 juni in Natuurhus Almelo.
Dave Mason exposeert natuurfoto’s in Natuurhus 6 mei, 07:00
De speciale jubileumbus komt woensdag 6 mei naar de winkel van Schoonenberg aan de  Bornsestraat 27 in Almelo.
Schoonenberg viert 100-jarig bestaan 5 mei, 18:53
Afbeelding
Smelt Kappers viert 90-jarig jubileum 5 mei, 18:52