
Heracles sluit rampseizoen thuis af tegen Groningen
SportAlmelo - Heracles heeft nog één wedstrijd in de eredivisie te spelen. Komende zondagmiddag komt FC Groningen op bezoek in het Asito Stadion. Groningen staat negende en heeft aan een punt genoeg om zich te plaatsen voor de play-offs voor de Conference League.
Heracles is al lang en breed gedegradeerd en leed afgelopen zondag bij Telstar de 24e nederlaag van het seizoen. Het werd 3-0 voor Telstar, de goals vielen in de 70de, 72e en 77e minuut. Guus Offerhaus, Tyrene Noslin en Jeff Hardeveld waren de doelpuntenmakers.
Heracles miste Alec van Hoorenbeeck en Sem Scheperman vanwege een schorsing. Ivan Mesik was geblesseerd en Ajdin Hrustic is al bezig aan de WK-voorbereiding met Australië. Trainer Ernest Faber begon met Mike te Wierik naast Damon Mirani in het hart van de defensie. Rhys Bozinovski startte als middenvelder, net als Jan Zamburek. Heracles was in de eerste helft het meest dreigend en was middels Tristan van Gilst dicht bij een treffer, maar doelman Ronald Koeman Jr. redde. Ook Walid Ould-Chikh en Luka Kulenovic kregen kansen, maar scoorden niet. Aan de overkant miste Sem van Duijn de 1-0.
De tweede helft was voor Telstar. Een kopbal van Van Duijn werd van de lijn gehaald en keeper Timo Jansink redde op inzetten van Patrick Brouwer en Van Duijn. Maar vanaf minuut 70 ging het mis. En Kulenovic kreeg in de blessuretijd ook nog eens rood.