Afbeelding

Grootste 112-dag van Oost-Nederland in Nijverdal

Politie

NIJVERDAL – Bezoekers kunnen op zaterdag 9 mei in Nijverdal kennismaken met de wereld van de hulpdiensten. Bij het politiebureau aan de Anders Celsiusstraat vindt die dag de grootste 112-dag van Oost-Nederland plaats.

Tussen 12.00 en 16.00 uur presenteren meer dan dertig hulpdiensten zich aan het publiek. Onder andere politie, brandweer en ambulancediensten zijn aanwezig om uitleg te geven over hun werk en vragen van bezoekers te beantwoorden.

Op het terrein is een grote verzameling voertuigen te zien. In totaal gaat het om ruim zeventig voer-, vaar- en luchtvaartuigen. Daarmee krijgen bezoekers een goed beeld van het materieel dat wordt ingezet bij noodsituaties.

Daarnaast staan er verschillende demonstraties op het programma. Hierbij laten hulpverleners zien hoe zij in de praktijk te werk gaan. Ook is er een Meet & Greet, waar bezoekers in gesprek kunnen met medewerkers van de hulpdiensten.

De toegang is gratis. Het evenement is bedoeld voor jong en oud.

Afbeelding
Grootste 112-dag van Oost-Nederland in Nijverdal 47 minuten geleden
Afbeelding
Warm lenteweekend voor Almelo, daarna duidelijke afkoeling 3 uur geleden
Afbeelding
Roparun viert 35 jaar met speciaal danklied en landelijke campagne 3 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Almelo houdt opnieuw grote controle op fatbikes 5 uur geleden
Elke vrijdag en zaterdag is Toko Marjo te vinden op verschillende locaties in het oosten van het land.
Van frituurpan naar foodtruck: het verhaal van Toko Marjo 18 uur geleden
Afbeelding
Albert snapt er geen zak van Almelo Sociaal 21 uur geleden
Afbeelding
Kleine nederlaag Heracles op bezoek bij PEC Zwolle 7 mei, 11:03
Afbeelding
Ontspannen filmbeleving voor senioren bij Bioscoop Almelo 7 mei, 07:01