
Almelose judoka’s Nila Hilberink en Lars Heitkamp behalen 1000 puntendiploma
SportALMELO – Tijdens de zesde speelronde van de oostelijke judocompetitie, die op vrijdag 5 april plaatsvond in Vriezenveen, hebben twee sporters van judovereniging THAG een bijzondere prestatie geleverd. Nila Hilberink en Lars Heitkamp uit Almelo behaalden allebei het felbegeerde 1000-puntendiploma.
De judocompetitie werd traditiegetrouw georganiseerd door Judokwai Vriezenveen, waar alle deelnemers weer hartelijk welkom waren.
De toekenning van het 1000-puntendiploma markeert een belangrijke stap in de judocarrière van Nila en Lars. De twee judoka’s lieten na afloop weten nog lang niet klaar te zijn: „We gaan voor de 1250 en zelfs 1500 punten,” zeiden ze vastberaden.
Het behalen van zo’n score is het resultaat van jarenlange inzet, consistent trainen en vele wedstrijden. Tijdens iedere ronde kunnen de deelnemers punten verzamelen: tien punten per partij, met vijf bonuspunten voor een overwinning. Per wedstrijddag kunnen zo tussen de veertig en zestig punten verdiend worden.
Na elk competitieblok worden de diploma’s uitgereikt aan de judoka’s die een mijlpaal hebben bereikt. Ook dit keer mocht een aantal jonge sporters van THAG een oorkonde in ontvangst nemen:
100 punten: Merijn van Eijzeren
200 punten: Jens Sand en Boris Kerssies
400 punten: Loek Starink
700 punten: Cas Starink
1000 punten: Nila Hilberink en Lars Heitkamp











