
Heraclestrainers te gast bij OVA Toafelproat
SportALMELO - Voetballiefhebbers en trouwe Heracles-supporters kunnen maandag 24 februari een bijzondere middag beleven. In het Huis van Katoen en Nu aan het Marktplein in Almelo wordt de maandelijkse bijeenkomst ‘Toafelproat met Heracles’ gehouden. Keeperstrainer Brian van Loo en veldtrainer Peter Reekers te gast. Ook Hans Morsink, voorzitter van de Raad van Toezicht van Heracles Almelo is aanwezig.
De bijeenkomst start om 14.00 uur, terwijl de deuren al om 13.30 uur opengaan. De toegang is gratis en bezoekers krijgen een kop koffie of thee aangeboden door de Vrienden van het Hookhoes.
Humor en inzichten uit de kleedkamer
Van Loo en Reekers delen deze middag hun ervaringen als profvoetballer en trainer, en geven een kijkje achter de schermen bij Heracles Almelo. Daarbij is er niet alleen ruimte voor serieuze voetbalzaken, maar ook voor de humor en anekdotes uit de kleedkamer. Na de pauze kunnen aanwezigen in gesprek gaan met de trainers en hun vragen stellen over de huidige ontwikkelingen bij de club.
Maandelijkse bijeenkomst voor Heracles-supporters
‘Toafelproat met Heracles’ is een initiatief van de Oudervereniging Almelo (OVA), Heracles Almelo en het Huis van Katoen en Nu. De activiteit richt zich speciaal op oud-spelers en seniorensupporters van de zwart-witte club. Elke laatste maandag van de maand vindt deze informele en gezellige bijeenkomst plaats.
Geïnteresseerden hoeven zich niet vooraf aan te melden en kunnen gewoon binnenlopen. Een uitgelezen kans voor Heracles-fans om dichter bij hun club en de mensen erachter te komen.









