Afbeelding
Foto:

Repair Café Windmolenbroek

Duurzaamheid

Vrijwilligers van het Repair Café staan vrijdag 28 februari tussen 12.30 en 15.30 uur in het Noaberhoes klaar om kapotte spullen een tweede leven te geven. Bezoekers kunnen er terecht voor het laten repareren van diverse items. Wie een reparatie wil aanbieden, kan deze vanaf 12.00 uur inleveren.

Het Noaberhoes aan de Gors 4 is meer dan alleen een reparatielocatie; het is ook een plek waar buurtbewoners samenkomen. Bezoekers kunnen onder het genot van een kop koffie of thee een krant of tijdschrift lezen, een praatje maken of simpelweg de sfeer proeven. Tijdens de vorige editie op 14 februari was het een drukke en gezellige middag. Meerdere bezoekers brachten defecte spullen mee en bleven daarna om even bij te kletsen. Anderen namen plaats bij de vrijwilligers om mee te kijken met de reparaties en uitleg te krijgen over de werkzaamheden.

Flexibel inleveren en ophalen

Voor wie tussendoor andere plannen heeft, is het mogelijk om even een boodschap te doen of naar huis te gaan. Het enige wat gevraagd wordt, is dat men telefonisch bereikbaar blijft voor eventueel overleg over de reparatie. De gerepareerde items kunnen tussen 15.00 en 15.30 uur worden opgehaald.

Vrijwillige bijdrage voor duurzaam herstel

Het Repair Café draait op de inzet van kundige vrijwilligers die hun kennis en vaardigheden inzetten om spullen te herstellen. Een kleine vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld, zodat het initiatief kan blijven voortbestaan. Heeft u iets kapot dat nog een tweede kans verdient? 

Afbeelding
Alle wedstrijden Keuken Kampioen Divisie met Heracles bij Ziggo 22 uur geleden
Afbeelding
Scholieren Canisius werken aan weerbaarheid en toekomst tijdens Europadag 9 mei, 20:47
Afbeelding
Gitaarcafé brengt muziek en sfeer naar Huis van Katoen en Nu 9 mei, 13:27
Afbeelding
Molendag bij korenmolen De Hoop 9 mei, 07:00
Afbeelding
Atelier Karin Merx opent deuren tijdens landelijk atelierweekend in Almelo 8 mei, 15:36
Afbeelding
Grootste 112-dag van Oost-Nederland in Nijverdal 8 mei, 12:21
Afbeelding
Warm lenteweekend voor Almelo, daarna duidelijke afkoeling 8 mei, 09:19
Afbeelding
Roparun viert 35 jaar met speciaal danklied en landelijke campagne 8 mei, 09:18