
Bloemen voor Ria Bolk van De Zonnebloem Sluitersveld
AlgemeenRia Bolk heeft een gouden speld gekregen omdat ze zich 25 jaar heeft ingezet voor De Zonnebloem, afdeling Sluitersveld.
Almelo - Ria Bolk werd onlangs in het zonnetje gezet vanwege haar 25-jarig jubileum als vrijwilliger bij De Zonnebloem, afdeling Sluitersveld. “Normaliter wordt dat gevierd tijdens een activiteit, waarbij vele gasten en vrijwilligers aanwezig zijn, doch helaas dat was niet mogelijk’’, bericht voorzitter Joke van Goor van De Zonnebloem Sluitersveld. “Dus bezochten bestuurslid Marietje Ekkel en ik haar thuis om de speld, de oorkonde, een mooie bos bloemen en een attentie uit te reiken. Om het via de regels van het RIVM te doen was ook dochter Cathy uitgenodigd om de speld op te spelden.’’
Ria Bolk is sinds kort gestopt met haar activiteiten voor De Zonnebloem. Volgens voorzitter Van Goor was ze een veelzijdig vrijwilliger. “Ze bezocht niet alleen gasten maar hielp ook bij activiteiten, ging mee op vakanties en last but not least maakte ze jarenlang deel uit van het Zonnebloemkwartet, later trio. Met hun optredens in binnen- en buitenland voor de gasten van De Zonnebloem hadden ze veel succes. Kenmerkend waren de wisselende outfits van de dames, bij iedere act werden kleding en accessoires aangepast.’’
Ook bemiddelde Ria bij sponsoractiviteiten. “Dankzij haar konden we een aantal keren een ballonvaart weggeven tijdens de braderie. Hierdoor creëerden we extra financiële ruimte waar we weer leuke dingen voor konden doen voor en met de gasten.”







