Motorisch geweld bij het Paasweekend Marle.
Motorisch geweld bij het Paasweekend Marle. Foto:

Paasweekend Marle biedt vertier

Algemeen

Het Paasweekend Marle betekent een weekend vol motorisch geweld en een muzikaal festijn. Het is weer tijd voor een feestje in Marle, zeggen ze in Marle. In het weekend van 7, 8 en 10 april vindt Paasweekend Marle weer plaats. 

Marle - Wederom is er dit jaar een mooi programma en is er voor iedereen wat te beleven, zo stelt de organisatie. Vrijdagavond 7 april gaat Paasweekend Marle van start met de zitmaaierrace en brommercross. De rijders moeten om 17.00 uur aanwezig zijn, de strijd zal dan om 18.00 uur beginnen.
In de pauze van de zitmaaiers zal er een brommercross worden gehouden. Opgeven kan vanaf 17.00 uur in de jurywagen op het feestterrein.
‘s Avonds om 20.00 uur barst het feest los in de tent. ‘’Coverband ‘Bandje voor de Sfeer’ staat te popelen om de feesttent in Marle goed op zijn kop te zetten. Deze ervaren muzikanten hebben bewezen elke tent ondersteboven te zetten. Tijdens de spectaculaire show komen de bekendste meezingers, vernieuwende medleys en knallende ballads voorbij zodat in Marle gegarandeerd het dak eraf gaat’’, aldus de organisatie.

Kindermiddag

De Kindermiddag wordt zaterdagmiddag 8 april van 14.00 tot 17.00 uur gehouden. “Deze middag is voor kinderen uit Marle en omstreken. Samen met de paashaas kunnen de kinderen knutselen, eieren zoeken, cakejes versieren en met lego bouwen. Ook kunnen ze een glitter tattoo krijgen of geschminkt worden. Verder is er een springkussen en een echte bungee trampoline. Afsluitend wordt er een kinderdisco georganiseerd. Ook is er dit jaar weer een kleurplaatwedstrijd! De kleurplaat is te vinden op www.paasweekendmarle.nl. Om kans te maken op een prijs moet de tekening voor 15.00 uur ingeleverd worden in de feesttent.’’
‘s Avonds is de tent vanaf 20.30 uur geopend. “Coverband Boulevard staat op het podium voor een gezellig feestje! Tijdens een avond met Boulevard komt alles voorbij: medleys, creatieve mashups en de nieuwste hits, gecombineerd met eigenheid en een knaller van een show. Met hun eindeloze enthousiasme zijn ze van plan om het publiek in Marle helemaal in te pakken.’’

Trekkerslep

Paasmaandag 10 april is traditiegetrouw de Trekkerslep. “De ingeschreven sleppers zullen vanaf 10.00 uur starten en in verschillende gewichtsklassen om de prijzen strijden. Daarnaast is er dit jaar een zitmaaier trek. Dit begint om 10.00 uur. Er wordt gestart met een wedstrijd en ‘s middags mag iedereen die dat wil het ook proberen. Ook kunnen jonge sleppers zich op maandagmiddag bewijzen. Vanaf 13.30 uur kunnen zij zich in de tent inschrijven voor de skeltertrek. De Poelepetaten zullen het weekend met een volle bak energie afsluiten in de feesttent. De Poelepetaten zijn een oersound dreunend door elk stukje lichaam. Als coverband met nummers van Normaal, Jovink en Bökkers speelt de band alle bekende hits.’’ Zie www.paasweekendmarle.nl.

Goede bereikbaarheid is belangrijk voor de leefbaarheid.
Overijssel werkt aan bereikbaarheid 7 uur geleden
Afbeelding
Van Buurserzand tot Trambaanroute 7 uur geleden
Van filosofie tot praktisch: wat betekent AI voor ons dagelijks leven?
Themaweek: AI onder de loep 20 okt, 15:35
Afbeelding
Familieberichten 20 okt, 14:27
Afbeelding
Gewoon Mies: Stemmingswisselingen 20 okt, 13:48
Het wordt een mooie, gevarieerde avond.
Rotary Almelo steunt School’s cool Twente met theatervoorstelling 20 okt, 13:40
Veilig en gemakkelijk uw spullen opslaan bij Opslagbox Almelo.
Extra ruimte nodig? Gemakkelijk opslaan bij Opslagbox Almelo 20 okt, 13:14
Afbeelding
Bewoners Klokkenbelt exposeren kunstwerken 20 okt, 12:39